• املاک منطقه 22 ، سرمایه گذاری در منطقه 22 ، برج های اطراف دریاچه چیتگر

باغ کتاب ایران مال

باغ کتاب ایران مال

معرفی جاذبه های املاک منطقه 22:
باغ کتاب ایران مال

میزان کتابخوانی و مطالعه یکی از فاکتورهای ارزیابی رشد توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشور تلقی می‌شود و افزایش سرانه مطالعه از دغدغه‌های اهالی فرهنگ محسوب می‌شود.

املاک منطقه ۲۲ باغ کتاب ایران مال 4

آمار سرانه مطالعه ایران ۷۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه محاسبه شده که ۱۵‌دقیقه و ۱۷ ثانیه به کتاب، ۲۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه برای قرآن و ادعیه، ۳۲ دقیقه و ۳۶ ثانیه روزنامه و پنج دقیقه و۴۲ ثانیه به نشریه‌خوانی اختصاص پیدا کرده است.

برای بالا بردن سرانه ی مطالعه در جامعه نیازمند افزایش کتاب خانه های بروز و با کیفیت در سطح کشور  هستیم.

کتابخانه ایران مال (باغ کتاب) با مساحتی برابر با ۳۳۰۰ مترمربع قلب فرهنگی این مجموعه است که با معماری خاص و زیبا که مخلوطی از معماری کلاسیک اروپایی و تزئینات معماری اصیل ایرانی است، نشان دهنده‌ی کتابخانه‌ای بزرگ و مجلل است که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

باغ کتاب ایران مال دارای فروشگاهی بزرگ است که انواع کتاب‌های خارجی و ایرانی را برای فروش قرار می‌دهد، اتفاقی که برای اولین بار در یک مجتمع تجاری در ایران رخ‌داده است و طراحی سقف به صورت شفاف و انعطاف‌ پذیر است که با نور مناسب به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد آن افزوده است.

همچنین باغ کتاب ایران مال مکانی مناسب برای انواع رویداد‌های فرهنگی رونمایی از کتاب‌های جدید و ارائه کتاب‌های خطی و نفیس، تقدیر و تشکر از نویسندگان و صاحبان قلم، ارائه سردیس و تندیس مشاهیر بزرگ ایران و جهان و برگذاری نمایشگاه و جشنواره‌های کتاب و مطبوعات است که جدیدترین کتاب‌های منشتر شده در جهان را در فضای مجازی با استفاده از کتاب الکترونیکی فراهم می‌نماید و قرائت‌خانه‌ها و فضاهای زیاد مطالعه، محل مناسبی برای علاقه‌مندان به اندیشیدن، یادگیری و مطالعه کردن است.

املاک منطقه ۲۲ باغ کتاب ایران مال ۵
0/5 (0 Reviews)
img

سردبیر

مطالب مرتبط

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 خرید آپارتمان سند...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

برج لبخند در منطقه 22 دریاچه چیتگر

برج های مسکونی لبخند منطقه 22 اطراف دریاچه چیتگر برج...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)

دریاچه چیتگر تهران وجود دریاچه چیتگر ( دریاچه شهدای...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

پیوستن به گفتگو

20 − یازده =