• املاک منطقه 22 ، سرمایه گذاری در منطقه 22 ، برج های اطراف دریاچه چیتگر

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 و قیمت آپارتمان سند دار در چیتگربا توجه به اینکه منطقه ی 22 تهران اغلب توسط تعاونی های مسکن و برخی هم توسط شرکت های خصوصی ساخته شده است ، آپارتمان ها و برج هایی که نتوانسته اند جهت پایان کار شهرداری کار خود را به پایان برسانند در حال حاضر دارای مدارکی چون قرارداد شرکت تعاونی ( سند تعاونی ) یا قرارداد شرکت سهامی خاص یا عام میباشند که میتوانند حتی در زمان فروش و مبایعه نامه نیز با اخذ تاییدیه کدپستی ، اقدام به مبایعه نامه کد رهگیری دار کنند.

املاک منطقه 22 خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 قیمت آپارتمان سند دار در منطقه 22

اما در صورت ضرورت خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 ابتدا در همان زمان ابتدایی جستجو ، جهت صرفه جویی در زمان ، به مشاور املاک منطقه 22 اعلام بفرمایید که حتما بدنبال خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر هستید.

در اینجا برای خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 به اکثر آپارتمان های سند دار در چیتگر اشاره میکند که به صفحه ی مربوط به خود لینک شده است و با کلیک بر روی نام برج میتوانید با جزییات آن آشنا شوید.

املاک منطقه 22 خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 خرید آپارتمان سند دار در چیتگر

برج های مسکونی پارسیا شمال دریاچه چیتگر – برج های مسکونی صیاد فاز یک – برج مسکونی لبخندبرج مسکونی بیمه برج مسکونی کاسپین – برج مسکونی نگین البرز – مجتمع مسکونی پارسیان – برج مسکونی ارگ چیتگر – شهرک مسکونی یاس – مجتمع مسکونی شهرک نمونه شمال اتوبان همت – برج مسکونی برلیان و اکثر آپارتمان شخصی ساز که به صورت 3 طبقه در شهرک راه آهن و کوهک بنا شده است.

املاک منطقه 22 خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 آپارتمان سند دار چیتگر

برای خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آپارتمان سند دار در چیتگر با کارشناسان املاک منطقه 22 تماس بفرمایید.

02144769304-02146024809

5/5 (1 Review)
img

سردبیر

مطالب مرتبط

برج لبخند در منطقه 22 دریاچه چیتگر

برج های مسکونی لبخند منطقه 22 اطراف دریاچه چیتگر برج...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)

دریاچه چیتگر تهران وجود دریاچه چیتگر ( دریاچه شهدای...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 22

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 22 و اطراف چیتگر اگر به...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

پیوستن به گفتگو

5 × چهار =