• املاک منطقه 22 ، سرمایه گذاری در منطقه 22 ، برج های اطراف دریاچه چیتگر

املاک منطقه 22

املاک منطقه 22

املاک منطقه 22

املاک منطقه 22 و سرمایه گذاری اطراف دریاچه چیتگر – منطقه 22 تهران، یکی از مناطق جنگلی با آب و هوای مساعد است و به همین علت هم یکی از مناطق مناسب برای رهن و اجاره و خرید خانه در تهران به حساب می‌آید. این مقاله به بررسی مسائل مهم مربوط به خرید خانه به ویژه در منطقه 22 تهران پرداخته است.

منطقه 22 تهران از مناطق  با آب و هوای مناسب  واقع در منطقه شمال غربی شهر تهران و کنار رودخانه کن و وردیج جای گرفته است. این منطقه با مساحت ۵۸۸۱ هکتار، بزرگترین منطقه‌ی تهران است که از شمال به اتوبان خرازی تا کوه البرز راه پیدا می‌کند، از جنوب به آزاد راه تهران – کرج، از غرب به محدوده ورداورد شمالی یا بلوار اردستانی و از شرق نیز به منطقه ۵ شهرداری تهران وصل می‌شود و از مناطق مناسب سرمایه گذاری اطراف دریاچه چیتگر است.

املاک منطقه ۲۲ املاک ۴۰۳۰ 4

املاک منطقه ۲۲ تهران دارای مساحت زیادی است و برای برطرف کردن نیاز رفاهی تهران به وجود آمده است و در حال حاضر دارای محیط‌های پراکنده‌ای است و در کنار بزرگراه‌های بزرگی مانند شهید خرازی، همت، حکیم و آزادگان جای گرفته است.

تاثیر دریاچه‌ چیتگر در منطقه 22 تهران

دریاچه چیتگر تهران باعث بهبود آب و هوا و ایجاد شرایط تفریحی مناسب در منطقه شده است؛ این دریاچه باعث افزایش قیمت خانه‌ها و برج‌های اطراف دریاچه چیتگر هم شده است.

یکی از مزیت های مهم املاک منطقه 22 تهران، دسترسی به آزاد راه تهران کرج و تهران شمال است که به یک راه اصلی برای رفت و آمد تبدیل شده است.

املاک منطقه ۲۲ به علت وجود مراکز علمی و پژوهشی بسیار به قطب علمی غرب تهران تبدیل شده است و دارای نمایندگی‌های فعالی از دانشگاه‌ها و مراکز مهم تحقیقات مانند دانشگاه صنعتی شریف، امیر کبیر و .. است که این مسائل سبب شده است تا شهرداری و عواملی که در بحث عمران منطقه نقش دارند بیشتر برای بهبود مدیریت آن تلاش کنند.

املاک منطقه ۲۲ املاک ۴۰۳۰ (2)

مزایایی که باعث سرمایه گذاری اطراف دریاچه چیتگر تهران می‌شود

منطقه 22 تهران یکی از مناطق تازه ساز است و طرح‌های زیادی مانند پروژه‌های آموزشی، ورزشی، فرهنگی، درمانی و … در این منطقه به وجود آمده است و همچنین این مکان و فضا‌ها سبب بیشتر شدن کار نیز شده است.  این پروژه ها در نهایت به اقتصاد منطقه کمک زیادی کرده و باعث تبدیل به قطب اقتصادی و بیشتر شدن خواهان برای خرید خانه شده است.

با اینکه شهر تهران شهری آلوده است؛ املاک منطقه 22 به علت داشتن پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی لتمان کن و فضا‌های  سرسبز و جنگلی زیاد که این منطقه را پوشش داده است باعث شده است که به عنوان بخشی مهم برای سرمایه‌گذاری در منطقه 22 می شود.

املاک منطقه ۲۲ املاک ۴۰۳۰

این منطقه دارای مراکز خرید بزرگی مانند بام لند و همچنین شهرک‌های جدید و تازه احداثی است مانند شهرک راه آهن، شهرک صدرا و … است که آن را بیشتر در معرض دید برای سرمایه گذاری اطراف دریاچه چیتگر قرار می‌دهد.

0/5 (0 Reviews)
img

سردبیر

مطالب مرتبط

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 خرید آپارتمان سند...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

برج لبخند در منطقه 22 دریاچه چیتگر

برج های مسکونی لبخند منطقه 22 اطراف دریاچه چیتگر برج...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)

دریاچه چیتگر تهران وجود دریاچه چیتگر ( دریاچه شهدای...

ادامه مطلب
توسط سردبیر

پیوستن به گفتگو

یک × پنج =