نتایج جستجوی شما

امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

ارسال شده توسط alilo بر 26 شهریور, 1398
0

 

امتیاز در منطقه 22 تهران یعنی چی؟ منطقه 22 تهران ، وسیع ترین محدوده در تهران می باشد که زمین های زیادی جهت ساخت و ساز و سرمایه گذاری در آن وجود دارد که در همین راستا اکثر ارگان ها و کارخانه ها و شرکت های خصوصی برای خرید زمین و ساخت ، اقدام به ثبت شرکت های تعاونی مسکن کرده اند و پس از عضوگیری ازاعضایی که درخواست سرمایه گذاری داشته اند، عقد قرارداد ساخت آپارتمان با آن ها و جدول اقساط شروع به کار میکند که هر مبلغی تا هر تاریخی که عضو تعاونی مسکن واریز کرده باشد شامل واریزی آن شخص محسوب میشود.

 

 

اما امتیاز در منطقه 22 و دریاچه چیتگر ؟

املاک منطقه 22 امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

پس از پیشرفت کار و پروژه و همچنین رشد بازار مسکن و منطقه 22، مزایایی که در پروژه مذکور داشته است، ارزشی به نام (حق عضویت تعاونی مسکن یا همان امتیاز در منطقه 22 تهران) و دریاچه چیتگر تعلق میگیرد که با توجه به تقاضای بازار ارزش پیدا می کند یا کاهش می یابد اما واریزی شخص عضو همیشه مبلغ ثابتی می باشد که با توجه به قرارداد ساخت بایستی واریز شود.

املاک منطقه 22 امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

عمده ساخت و ساز در این منطقه و شهرک راه آهن و مرواریدشهر توسط تعاونیها صورت میگیرد که معمولا اعضای تعاونیها در بازار اقدام به فروش حق امتیاز خود میکند که از آن به عنوان امتیاز در چیتگر می توان نام برد.

البته ما همیشه توصیه میکنیم جهت سرمایه گذلری به پروژه هایی که پیشرفت چشمگیری داشته و در مرحله نازک کاری باشد،اقدام شود.

شماره تماس املاک منطقه 22 املاک 40-30 : 02144769304

  •  

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها