برای فعال کردن زوم کلیک کنید
درحال جستجو...
متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد
باز کردن نقشه
دید Roadmap Satellite Hybrid Terrain محل من تمام صفحه قبل بعدی
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتیجه نمایش نتیجه
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتایج
نتایج جستجوی شما

امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

نوشته شده توسط ali lotfi در شهریور ۲۶, ۱۳۹۸
| ۰

امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر

امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر چیست؟ منطقه 22 تهران ، وسیع ترین محدوده در تهران می باشد که زمین های زیادی جهت ساخت و ساز و سرمایه گذاری در آن وجود دارد که در همین راستا اکثر ارگان ها و کارخانه ها و شرکت های خصوصی برای خرید زمین و ساخت ، اقدام به ثبت شرکت های تعاونی مسکن کرده اند و پس از عضوگیری ازاعضایی که درخواست سرمایه گذاری داشته اند، عقد قرارداد ساخت آپارتمان با آن ها و جدول اقساط شروع به کار میکند که هر مبلغی تا هر تاریخی که عضو تعاونی مسکن واریز کرده باشد شامل واریزی آن شخص محسوب میشود. اما امتیاز در منطقه 22 و دریاچه چیتگر ؟
املاک منطقه 22 امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر
پس از پیشرفت کار و پروژه و همچنین رشد بازار مسکن و منطقه 22، مزایایی که در پروژه مذکور داشته است، ارزشی به نام (حق عضویت تعاونی مسکن یا همان امتیاز در منطقه 22 تهران) و دریاچه چیتگر تعلق میگیرد که با توجه به تقاضای بازار ارزش پیدا می کند یا کاهش می یابد اما واریزی شخص عضو همیشه مبلغ ثابتی می باشد که با توجه به قرارداد ساخت بایستی واریز شود.
این مطلب را از دست ندهید!
مجتمع مسکونی بیمه منطقه 22
املاک منطقه 22 امتیاز در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر
عمده ساخت و ساز در این منطقه و شهرک راه آهن و مرواریدشهر توسط تعاونیها صورت میگیرد که معمولا اعضای تعاونیها در بازار اقدام به فروش حق امتیاز خود میکند که از آن به عنوان امتیاز در چیتگر می توان نام برد. البته ما همیشه توصیه میکنیم جهت سرمایه گذلری به پروژه هایی که پیشرفت چشمگیری داشته و در مرحله نازک کاری باشد،اقدام شود. شماره تماس املاک منطقه 22 املاک 40-30 : 02144769304

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست مقایسه