نتایج جستجوی شما

سرمایه گذاری در منطقه 22

ارسال شده توسط alilo بر 26 شهریور, 1398
0

سرمایه گذاری در منطقه 22 ، در دوره کنونی بازار اقتصاد وسرمایه و رکود چندساله اخیر در ساخت و ساز مسکن، تعدادی از سرمایه گذاران و سازندگان در عرصه ساخت و ساز به آرامی به سمت سرمایه گذاری در منطقه رو می آورند. از این رو این افراد میخواهند بدانند ورود به چه بخش هایی در ساختمان و مسکن امید زیادی برای برد دارد.

 

 

سرمایه گذاری در منطقه 22

ساخت واحدهای کوچک یا بزرگ ،کلنگی یا آپارتمان،تجاری یا اداری،شرق یا غرب،جنوب و یا شمال تهران و در این میان خریداران با درآمد متوسط و رو به پایین به دنبال چه واحدهایی میباشند. حال با توجه به موارد فوق میتوان را بهترین و مناسب ترین مکان سرمایه گذاری برای خرید وساخت مسکن در نظر گرفت.

سرمایه گذاری در منطقه 22

ساخت و ساز دراین منطقه نوپا و جدید بر مبنای اصول شهرسازی مدون و استانداردهای روز دنیا پایه گذاری شده. از این رو طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. وجود دریاچه زیبا و پارک جنگلی چیتگر، خیابانهای بزرگ، مراکز تجاری و اداری آماده و یا در حال ساخت. بویژه مجتمع بین المللی تجاری اداری آرتمیس در کنار دریاچه و همچنین بزرگترین مال خاورمیانه ایران مال است. ساخت بزرگترین پارک بازی تهران لند و دسترسی به مسیرهای اصلی تهران. مانند بزرگراه های آزادگان ، همت، حکیم و تهران-کرج این منطقه را با مناطق دیگر متمایز کرده است. همچنین محل مناسبی را برای سرمایه گذاری در منطقه 22 فراهم کرده است.

سرمایه گذاری در منطقه 22

شماره تماس املاک منطقه 22 : 02144769304

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها