نتایج جستجوی شما

باغ کتاب ایران مال

ارسال شده توسط alilo بر 28 شهریور, 1398
0

باغ کتاب ایران مال ( کتابخانه ایران مال ) یکی از جاذبه های ایران مال و منطقه 22 می باشد. میزان کتابخوانی و مطالعه یکی از فاکتورهای ارزیابی رشد توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشور تلقی می‌شود. افزایش سرانه مطالعه از دغدغه‌های اهالی فرهنگ محسوب می‌شود.

 

 

املاک منطقه ۲۲ باغ کتاب ایران مال 4

آمار سرانه مطالعه ایران ۷۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه محاسبه شده که ۱۵‌دقیقه و ۱۷ ثانیه به کتاب، ۲۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه برای قرآن و ادعیه، ۳۲ دقیقه و ۳۶ ثانیه روزنامه و پنج دقیقه و۴۲ ثانیه به نشریه‌خوانی اختصاص پیدا کرده است.برای بالا بردن سرانه ی مطالعه در جامعه نیازمند افزایش کتاب خانه های بروز و با کیفیت در سطح کشور  هستیم.

 

جاذبه های ایران مال و باغ کتاب ایران مال

کتابخانه ایران مال ( باغ کتاب ) با مساحتی برابر با ۳۳۰۰ مترمربع قلب فرهنگی این مجموعه است که با معماری خاص و زیبا که مخلوطی از معماری کلاسیک اروپایی و تزئینات معماری اصیل ایرانی است، نشان دهنده‌ی کتابخانه‌ای بزرگ و مجلل است که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

باغ کتاب ایرانمال دارای فروشگاهی بزرگ است که انواع کتاب‌های خارجی و ایرانی را برای فروش قرار می‌دهد، اتفاقی که برای اولین بار در یک مجتمع تجاری در ایران رخ‌داده است و طراحی سقف به صورت شفاف و انعطاف‌ پذیر است که با نور مناسب به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد آن افزوده است.

همچنین باغ کتاب ایرانمال مکانی مناسب برای انواع رویداد‌های فرهنگی رونمایی از کتاب‌های جدید و ارائه کتاب‌های خطی و نفیس، تقدیر و تشکر از نویسندگان و صاحبان قلم، ارائه سردیس و تندیس مشاهیر بزرگ ایران و جهان و برگذاری نمایشگاه و جشنواره‌های کتاب و مطبوعات است که جدیدترین کتاب‌های منشتر شده در جهان را در فضای مجازی با استفاده از کتاب الکترونیکی فراهم می‌نماید و قرائت‌خانه‌ها و فضاهای زیاد مطالعه، محل مناسبی برای علاقه‌مندان به اندیشیدن، یادگیری و مطالعه کردن است.

املاک منطقه ۲۲ باغ کتاب ایران مال ۵

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها