نتایج جستجوی شما

مسکن مهر در صدر اخبار

ارسال شده توسط alilo بر 28 شهریور, 1398
0

مسکن مهر در صدر اخبار ، در هفته ها و روزهای اخیر شاهد توجه به اوضاع مسکن مهر و افزایش اخبار مسکن مهر بوده ایم. در واقع با رویکرد جدیدی که وزیر راه و شهرسازی جناب آقای اسلامی در پیشگرفته، سعی دارد تا اوضاع مسکن مهر را به سمت و سویی مناسبی پیش ببرد. در واقع برخلاف وزیر سابق راه و شهرسازی، اسلامی سعی می‌ کند تا با برطرف کردن مشکلاتی که از ابتدا در این طرح وجود داشته، اتمام آن را به عنوان یک گام مثبت در دوران وزارت خود به ثبت برساند.

 

 

اقداماتی که ممکن است هزینه های زیادی در بر داشته باشد؛ اما با خانه دار شدن عده زیادی از مردم که در طبقه اقتصادی و رفاهی متوسط و ضعیف قرارگرفته‌اند محبوبیت فراوانی را برای دولت و وزارت راه و شهرسازی به همراه خواهد داشت.

توجه به مسکن مهر در دوران وزارت اسلامی از همان ابتدا و دربرنامه هایی که در مجلس ارائه کرد مشخص بود. همچنین معذرت خواهی از مسکن مهرنشینان و متقاضیان مسکن در همان ابتدای وزارت و خبر از برپایی جلسات هفتگی درمورد این مسکن، نشان دهنده عزم جدی وزارت راه و شهرسازی برای بهبود بازار مسکن بوده است. در روزهای گذشته شاهد چند خبر مختلف در مورد آن بوده ایم که نشاناز تکاپوی دولت و وزارت راه و شهرسازی در این پروژه است.

یکی از این خبرها ابلاغیه هایی است که به استان های مختلف برای تکمیل مسکن مهر داده شده است. این ابلاغیه ها بیانگر این هستند که باید تا پایان امسال مسکن مهر به ایستگاه آخر خود برسد. موضوع مهمی که در صورت تحقق می توانیم پایان پروژه ملی مسکن مهر را در کشور شاهد باشیم. مشخص است که پایان دادن به پروژه مسکن مهر نیاز به امکانات، بودجه و موارد مختلف دیگری دارد که وزارت راه و شهرسازی سعی در تامین آن داشته است.

یکی از نکات مهم دیگری که در روزهای اخیر در مورد این مسکن اعلام شده، نبود زیرساخت های لازم در برخی از این پروژه‌ ها است. نبود انشعاباتی مثل برق،گاز و آب باعث شده تا روند تکمیل مسکن مهر در برخی پروژه‌ها با مشکل مواجه شود.این موضوع را قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح این مسکن اعلام کرده که ۲۶۶ هزار مسکن مهر تنها به دلیل نبودانشعابات لازم تحویل داده نشده اند.

دولت تلاش دارد تا با تکمیل این پروژه ها و برطرف کردن نواقص انشعابات و زیرساخت‌ ها، وضعیت واحدهای ساختمانی را بهبود بخشیده و رضایت لازم را برای ساکنین این پروژه‌ها فراهم آورد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها