نتایج جستجوی شما

پروژه مروارید اریکه پارسیان

ارسال شده توسط alilo بر 2 آذر, 1398
0

پروژه مروارید اریکه پارسیان در بلوار اردستانی مروارید شهر در منطقه 22 در حال ساخت و در مرحله گودبرداری میباشد. شرکت اریکه پارسیان نظر به اینکه پروژه مروارید 1 متعلق به کادر پزشکی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در آستانه اتمام میباشد و این پروژه در مرحله اسکلت میباشد. شرکت اریکه بنا دارد نسبت به آغاز پروژه جدید خود در شهرک دانشگاه شریف اقدام کرده  و در حال گودبرداری و اجرا میباشد.

 

 

مشخصات برج:

این پروژه با تراکم 45965 مترمربع در 4 بلوک 26 طبقه شامل 168 واحد که در هر طبقه دو واحد مسکونی با متراژهای 137/5 و 173/5 و 177 متری به تامین 1 پارکینگ، سالن اجتماعات و سالن ورزش در طبقه همکف، لابی مجلل، تاسیسات مرکزی، 6 دستگاه آسانسور با سرعت بالا، سیستم اعلام و اطفا حریق، دوربین مداربسته، هلی پد و … میباشد که مراحل طراحی آن بر اساس آخرین آیین نامه ها واستاندارد های داخلی و بین المللی انجام شد و در ساخت آن همچون پروژه گذشته، کیفیت ملاک اصلی ساخت خواهد بود.

مشخصات سازه برج:

سازه برج فلزی، سقف عرش فولاد، دیوارها برشی ضدحریق و ضدصوت، سیستم گرمایش چیلرمرکزی طبق استانداردهای روز میباشد.

موقعیت برج:

برج مروارید 3 در تقاطع بلوار اردستانی  و آزادراه حکیم است که از لحاظ دسترسی میتوان به بزرگراه های حکیم، همت و تهران کرج اشاره کرد و دسترسی آسان به مترو، از دیگر مزایای این پروژه میباشد.

برای اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن

09124093914
کیان

تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها