نتایج جستجوی شما

مرواریدشهر

ارسال شده توسط alilo بر 15 اسفند, 1398
0

مرواریدشهر نام شهرکی مدرن که شامل 57 برج درحال ساخت یا ساخته شده میباشد که در غربی ترین نقطه منطقه 22 و شهر تهران قرار دارد. لوکیشن مجموعه برجهای مرواریدشهر از لحاظ جغرافیایی به خاطر قرارگیری در جوار کوههای شمالی  ونزدیکی به جنگل چیتگر در بهترین منطقه آبو هوایی قرار دارد به طوری که در بدترین روزهای تهران از لحاظ آلودگی این منطقه دارای آب و هوایی پاک و سالم میباشد .

 

 

مروارید شهر زیرنظر ناحیه 3 شهرداری منطقه 22 قرار دارد که در فاصله 10 دقیقه ای از دریاچه و جنگل چیتگر و امکانات رفاهی و تفریحی اطراف آن و دسترسی به بازار بزرگ ایرانمال و همچنین نزدیکی به مترو وردآورد از مزایای برج های مرواریدشهر میباشد.

همچنین برجهای مرواریدشهر با قرارگیری بین دو بزرگراه اصلی شهید همدانی و شهید خرازی و همچنین دسترسی ساده به اتوبان تهران-کرج سهولت در رفت و آمد را برای بهره برداران محترم فراهم میسازد.

اغلب برج های مرواریدشهر برای تعاونی مسکن های ادارات و ارگانهای مختلف میباشد که هم اکنون اغلب درحال ساخت هستند و این منطقه اساسا منطقه ای در حال توسعه میباشد.

مرواریدشهر

سرمایه گذاری در مروارید شهر

به همین خاطر بهترین فرصت برای سرمایه گذاران محترم فراهم شده که با سرمایه گذاری یا مشارکت در ساخت پروژه های مختلف ارزش افزوده فراوانی از سرمایه گذاری خود کسب کنند چون هم با پیشرفت پروژه موردنظر سود سرشاری خواهند کرد و هم از رشد و توسعه کلی منطقه ارزش افزوده کسب خواهند کرد.

مرواریدشهر شهرکی مدرن ونوساز است که دارای طرح تفضیلی از شهرداری منطقه 22 میباشد که کاملا با آخرین اصول و متد شهرسازی مدرن و طبق استانداردهای روز دنیا ساخته میشود و تمامی امکانات رفاهی – تفریحی و آموزشی در آن پیش بینی شده است .

مرواریدشهر بعنوان آخرین منطقه ای که در آن بلندمرتبه سازی صورت میگیرد ،بهترین مکان و فرصت برای خانه دارشدن و سرمایه گذاری بلندمدت میباشد زیرا طبق آخرین اطلاعات در منطقه دیگر جواز بلند مرتبه سازی صادر نخواهد شد و برج های مرواریدشهر آخرین برج های ساخته شده در منطقه و حتی تهران بزرگ میباشد.

هم چنین قیمت مناسب واحدهای این شهرک نسبت به دیگر برجهای منطقه 22 و همچنین مناطق 22 گانه تهران بزرگ به نسبت امکانات و مزایا و دسترسیهای عالی این منطقه بهترین فرصت برای خانه دارشدن و سرمایه گذاری است که حتی با سرمایه اندک هم بتوان واحدی نوساز در برجهای مدرن این مجموعه به دست آورد.

از پروژه های مرواریدشهر تعداد 8 پروژه شامل:

بقیه الله 1
حسابرسان
ایران سازه
الماس
دانشگاه تهران
صدف
آتش نشانی
بهارستان

که یا آماده شده اند یا در شرف تحویل واحدها هستند و 16 پروژه نیز در حال ساخت هستند و باقی پروژه ها در مراحل ابتدایی کار میباشند . برج های مروارید شهر از 13 طبقه تا 30 طبقه که در هر طبقه بین 8 تا 12 واحد مسکونی قرار دارد.متراژها نیز از 95 متر تا 170 متر مربع میباشد .پروژه های مروارید شهر غالبا توسط تعاونی مسکنهای ارگانها و ادارات مختلف ساخته میشود و تنها 2 برج توسط شرکتهای خصوصی به صورت شخصی ساز ساخته میشود که به صورت مشارکت در ساخت میباشد و سند تمامی پروژه ها بغیر از 2 پروژه شخصی ساز به صورت دفترچه تعاونی بوده و نقل و انتقال در تعاونی مربوطه انجام میشود .

مرواریدشهرهمانطور که در سطور بالا ذکر شد ، پروژه های در حال ساخت مرواریدشهر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و خانه دار شدن حتی با سرمایه اندک میباشد . با خرید امتیازهای پروژه های مختلف و پرداخت اقساط با نگاه بلند مدت برای سرمایه گذاری میتوان بعد از حداقل یک تا سه سال آینده صاحب آپارتمانهای نوساز به متراژی مناسب سلیقه خود شوید و در برجهای آماده سکونت نیز با مبالغی مناسب و کمتر نسبت به مناطق دیگر میتوان صاحب آپارتمانی شیک که در برجهای نوساز و ساخته شده با آخرین اصول مدرن شهرسازی ساخته شده و سرمایه گذاری مطمئن برای خانه دار شدن انجام داد .

از پروژه هایی که در مرواریدشهر میتوان نام برد ، پروژه های تریتیوم 3 ، بقیه الله 1 و2 ،حسابرسان ، الماس ، صدف ( کارکنان بهشت زهرا ) ، برنامه و بودجه ، ایران سازه ، بهارستان ( کارکنان مجلس شورای اسلامی ) ، دانشگاه تهران ، کارکنان آتش نشانی ، شهرداری منطقه 16 ، خانه سینما ، سیمان تهران ، الدوز آذربایجان ، خادمین ، برلیان و … میباشد.

برای اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن

09390079693

کریمی

تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها