نتایج جستجوی شما

خرید پنت هاوس دریاچه چیتگر

ارسال شده توسط alilo بر 16 بهمن, 1398
0

خرید پنت هاوس دریاچه چیتگر یا اطراف آن، یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در منطقه 22 است که به دلیل اختلاف قیمت واحدهای لوکس این منطقه با مناطق شمال تهران بسیار توجیح اقتصادی دارد. در منطقه 22 (چیتگر) به واحدهای با متراژ 200 متر به بالا که در طبقات فوقانی برج ها قرار دارند پنت هاوس گفته میشود که به دلیل زیرساخت بسیار مناسب این منطقه که اکثر برج ها ویو بی نظیر دریاچه ی خلیج فارس و جنگل چیتگر را دارند باعث میشود که نسبت به برج ها و پنت هاوس های دیگر مناطق تهران بسیار متمایز باشند.

 

 

بیشتر برج های منطقه 22 (چیتگر) یا پنت هاوس دارند یا واحدهایی با متراژ بزرگ در طبقات بالای برج.

پنت هاوس های منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر برای خرید به دو قسمت تقسیم میشوند که شامل برج های تعاونی ساز و شخصی ساز است.

چرا خرید پنت هاوس دریاچه چیتگر ؟ و مشخصات انواع آن‌ها

  1. برج های پارلمان در شمال غربی دریاچه که شخصی ساز هستند و با متریال به روز اروپایی ساخته شده و به صورت فرنیش شده واحد های بزرگ و پنت را تحویل میدهند با سلیقه خریدار. واحدهای بزرگ این مجموعه از 270 متری 4 خواب شروع میشود که از طبقه 12 موجود است تا واحد 540 متری و پنت هاوس 1080 متری با 540 متر روف گاردن اختصاصی در طبقه آخر یک سوئیت مجزای سرایداری و یک واحد 100 متری برای مهمان در روف گاردن استخر وسونا و جکوزی مجهز اختصاصی وجود دارد.
  2. برج خاتم که این برج در شرق منطقه 22 قرار دارد که نزدیک میدان المپیک هست که یک برج 21 طبقه با مشاعات بسیار مجهز است مانند استخر ،سونا و… 130 هزار متر مشاعات .در طبقه 19 این برج 2 واحد 250 متری و در پنت هاوس این برج یک واحد 500 متری وجود دارد که ویو بسیار زیبای پارک جوانمردان و شهر را دارند با تراسی به متراژ 30 متر.
  3. برج های صیاد در شمال غربی دریاچه که شامل 8 برج و 8 واحد بزرگ یا پنت هاوس هستند . 7 پنت 320 متری با 60 متر تراس که در اصل 380 متر هستند و یک پنت 420 متری با نام ستاره غرب که در سریال های تلویزیونی نیز لوکیشن فیلم برداری بوده. این واحدها دارای 4 خواب و به صورت دوبلکس هستند.
  4. برج های برلیان و پارسیا که در شمال دریاچه قرار دارند و دارای سند تکبرگ هستند که از طبقه 17 به بالا واحدهای بزرگ آن هاست که 200 متری هستند و در هر طبقه فقط 2 واحد وجود دارد.

خرید پنت هاوس اطراف دریاچه چیتگر در منطقه 22

سایر پنت هاوس های دریاچه چیتگر

این تعدادی از پنت هاوس های موجود برای خرید در منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر بود که می‌شود در ادامه به برج‌های ساحل، فرهیختگان، عرفان، امام حسن، کادوس، ونوس، ارغوان و تریتیوم اشاره کرد.

آب و هوای این منطقه بهترین محل برای زندگی در تهران است به دلیل بادهایی که از غرب وارد تهران می‌شود و شاخص آلودگی منطقه 22 بسیار پایین است.

همچنین موقعیت مکانی اطراف دریاچه به دلیل دسترسی‌های عالی به اتوبان‌ها و اماکن رفاهی این منطقه می‌شود گفت برای زندگی بسیار مناسب و راحت است.

لطفا برای اطلاع از قیمت فایل‌های فروش پنت هاوس ها و اطلاعات تکمیلی برج‌ها و واحدها با ما تماس بگیرید.

09123692358  سلطانی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها