برای فعال کردن زوم کلیک کنید
درحال جستجو...
متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد
باز کردن نقشه
دید Roadmap Satellite Hybrid Terrain محل من تمام صفحه قبل بعدی
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتیجه نمایش نتیجه
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتایج
نتایج جستجوی شما

اجاره آپارتمان اطراف دریاچه چیتگر

نوشته شده توسط ali lotfi در دی ۲, ۱۳۹۹
| ۰

اگر به دنبال رهن و اجاره آپارتمان اطراف دریاچه چیتگر هستید، باید به چند نکته توجه کنید: ابتدا اینکه شاید شما به فکر این هستید که آپارتمانی در منطقه 22 با متراژ پایین اجاره یا رهن کامل کنید، اما باید بدانید که 90% متراژ آپارتمان های منطقه 22 چه در برج های اطراف دریاچه چیتگر و چه در برج های شمال جنگل چیتگر، حتی ساختمان های محدوده ی شخصی ساز شهرک گلستان غربی (شهرک راه آهن) بالای 100 متر می باشد، به ندرت می توان آپارتمان های بین 50 متر و 100 متر یافت.

بیشترین حجم آپارتمان های چیتگر با متراژ کم بین 60 تا 85 متر در قسمت شمال اتوبان همت مثل شهرک مسکونی نمونه و منطقه ی شهرک شهید باقری می باشد و در قسمت اطراف چیتگر فقط چند برج هستند که میشود متراژهای کم را اجاره کرد و اگر فکر میکنید که در برج های منطقه میشود آپارتمانی با متراژ کم با منظره ی دریاچه و جنگل چیتگر اجاره کرد تقریبا بعید به نظر میرسد و پیشنهاد میشود بیشترین منطقه ای که بایستی جست و جو کنید برج های شهرک چیتگر ، شهرک نمونه ، شهرک شهید باقری ، برج لبخند ، برج امین ، برج سروناز ، ارگ چیتگر ، شهرک امید دژبان میباشد که میتوانید با تماس با کارشناسان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرا اجاره آپارتمان اطراف دریاچه چیتگر ؟!


پس از رونق ساخت و ساز، انبوه سازی، اجرای طرح‌های بین المللی، ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری در منطقه 22 تهران، این منطقه با استقبال فراوان شهروندان تهرانی جهت سکونت مواجه شده است. دسترسی آسان به بزرگراه‌های همت، حکیم، آزادگان و تهران – کرج به عنوان کمربندهای جنوبی، شمالی، شرقی و غربی چیتگر و وجود 3 ایستگاه مترو سبب شده است تا کسانی که در جست و جوی رهن، اجاره و خرید ملک هستند، نگاه ویژه‌ای به این منطقه داشته باشند. در ادامه تلاش می‎‌کنیم شرایط زندگی در چیتگر و امکانات آن را به تفصیل شرح دهیم. منطقه 22 تهران دارای دو سبک ساخت و ساز مناطق مسکونی است؛ خانه‌های ویلایی و برج. هنگام ورود به قسمت شرقی منطقه 22 و با گذر از شهرک گلستان تهران (شهرک راه آهن سابق) وارد بلوار اصلی این منطقه یعنی بلوار امیرکبیر می‌شویم که ابتدا و انتهای آن به بزرگراه آزادگان و دریاچه چیتگر ختم می‌شود.

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 22

 

محله‌های مناسب برای اجاره آپارتمان اطراف دریاچه چیتگر

بلوار امیرکبیر به چهار قسمت اصلی به نام‌های چهار راه‌ گل‌ها، کاج، هاشم زاده و کاشان تقسیم می‌شود؛ خانه‌های ویلایی و یا ساختمان‌های سه طبقه به طور تفکیک شده در زمین‌های پانصد متری، سیصد متری و در نهایت دویست متری ساخته شده‌اند که اغلب بافت بومی منطقه 22 نیز در این بلوار سکونت دارند. از طرفی با توجه به عریض بودن بلوارها و کوچه‌ها و ساخت و ساز استاندارد، این منطقه عاری از هرگونه ترافیک است و محیط دنج و آرامی را برای زندگی ساکنین فراهم آورده است.

البته آپارتمان‌های شخصی ساز در منطقه 22 فقط به محدوده‌ی بلوار امیرکبیر ختم نمی‌شود؛ اگر رویای داشتن خانه‌ای ویلایی همانند ویلاهای استان مازندران را در سر دارید در اطراف پارک جنگلی چیتگر و محدوده بلوار کوهک و در شهرک‌های بهاران، نسیم و یا محدوده شهرک سرو آزاد، گزینه‌های متعددی برای شما وجود دارد.

علاوه بر آن، این منطقه به دلیل همجواری با جنگل چیتگر، منطقه‌ای خاص و دور از هیاهو را برای ساکنان منطقه 22 فراهم کرده است. بافت انبوه سازی و برج سازی منطقه 22، از سمت شرق دریاچه چیتگر آغاز می‌شود و برج‌های کمربند شرقی، شمالی و غربی دریاچه چیتگر منظره بی نظیری از دریاچه زیبای شهدای خلیج فارس و جنگل چیتگر را به وجود آورده است.

اگر به دنبال خانه‌ای با منظره دریاچه چیتگر هستید، باید زمان بیشتری را صرف تحقیق کنید؛ با این وجود، تفاوت‌های عمده‌ای از نظر ساخت، کیفیت زندگی، امکانات و بافت در برج‌های منطقه 22 وجود دارد. برج‌هایی که توسط سازنده‌های شخصی و شرکت‌های خصوصی بنا شده‌، نسبت به برج‌های انبوهی که توسط تعاونی‌های انبوه سازی مسکن ساخته شده‌اند جهت رهن و اجاره آپارتمان از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

شما با جست و جوی لینک املاک منطقه 22 و مشورت با کارشناسان ما می‌توانید اطلاعات کامل‌تری را کسب کنید.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست مقایسه