نتایج جستجوی شما

پروژه شهید خرازی

ارسال شده توسط alilo بر 4 اسفند, 1398
0

پروژه شهید خرازی

پروژه شهرک شهید خرازی واقع در منطقه 22 و غرب دریاچه چیتگر است. مجموع برج های این شهرک 44 برج که از 24 طبقه تا 30 طبقه میباشد که توسط 5 تعاونی مادر ساخته میشود که الباقی تعاونی ها زیرمجموعه این 5 تعاونی است . اسکلت و دیوارچینی این پروژه تمام شده و درحال نازک کاری میباشد .تعاونی آماد از لحاظ ساخت نسبت به تعاونی های دیگر جلوتر است و به دلیل بنیه در ساخت اجرایی و مالی وسرعت عمل ساخت چند تعاونی دیگر را به عهده گرفته است .

پروژه شهید خرازی که زمین آن قبلا پادگانی به همین نام بوده و الان در اختیار تعاونی های بنیاد تعاون سپاه میباشد.

تحویل شهرک خرازی در نیمه دوم سال 99 میباشد.

مجری طرح آن بنیاد تعاون سپاه پاسداران میباشد. مساحت زمین 5/38 هکتار ،تعداد بلوک ها 44 عدد ،تعداد طبقات برج ها 24 تا 30 طبقه، متراژ واحدها 100 متر تا 127 متر، زیربنای کل مسکونی ها 1/683/000 مترمربع، زیربنای خالص مسکونی ها 868000 مترمربع.

مجموع تعداد واحد های شهرک

تعاونی آماد 2376 واحد
تعاونی سپاه حضرت رسول (ص) 1180 واحد
تعاونی هوافضا 812 واحد
تعاونی نیروی زمینی 700 واحد
تعاونی ستاد کل 464 واحد

نوع سازه پروژه شهید خرازی اسکلت فلز و پیچ و مهره میباشد که هم در سرعت و هم در مواقع بلایای طبیعی، مقاوم واستقامت بالایی دارد.

قرارداد ساخت پروژه خرازی تا این لحظه به صورت علی الحساب پایه متری 4 میلیون تومان میباشد.

موقعیت مکانی پروژه شهید خرازی

از شمال اتوبان خرازی از جنوب اتوبان همدانی از غرب بلوار اردستانی از شرق در مجاورت ایرانمال میباشد .پروژه در منطقه با آینده عالی میباشد .

از لحاظ مراکز خرید و تفریحی پروژه در لوکیشن بسیار عالی قرار دارد که تا ایرانمال چند دقیقه فاصله ،تا هزار و یک شهر چند دقیقه فاصله ،تا دریاچه و باملند چند دقیقه فاصله ،تا آبشار زیبای تهران چند دقیقه و فاصله بسیار کمی تا باغ گیاه شناسی و مترو ورد آورد دارد.

شماره تماس املاک منطقه 22 برای خرید در این شهرک

 ۰۲۱۴۴۷۶۹۳۰۴

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها