نتایج جستجوی شما

برج‌ های اطراف دریاچه چیتگر

ارسال شده توسط alilo بر 27 شهریور, 1398
0

برج‌ های اطراف دریاچه چیتگر : امروزه با افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ، نیاز مردم به ساختمان های بلند و برج نشینی بیشتر شده است و ساخت برج‌های لوکس و لاکچری همراه با تکنولوژی پیشرفته در تجهیزات و ادوات ساختمانی باعث شده تا ساختمان‌های بلند مرتبه و مجتمع‌های مسکونی بهترین انتخاب برای محل زندگی انسان‌ها تبدیل گردد. لذا مردم قبل از خرید خانه در برج به مزایا و معایب زندگی در، برج های اطراف دریاچه چیتگر توجه کافی داشته و تصمیم میگیرند.

 

 

املاک منطقه ۲۲ زندگی در برج های اطراف دریاچه چیتگر (۲)

شهر تهران یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران بوده و رشد جمعیت در این شهر به سرعت در حال افزایش است. به همین دلیل ساخت ساختمان‌های بلند مرتبه رشد خاص خود را داشته و تمایل افراد جهت خرید خانه در برج و برج نشینی این پیشرفت را مضاعف کرده است.

املاک منطقه ۲۲ زندگی در برج های اطراف دریاچه چیتگر (3)

دلیل دیگری که افراد مایل هستند در برج های اطراف دریاچه زندگی کنند، ساخت برج‌های دو منظوره و به تعبیری مسکونی و تجاری میباشد. ساکنین اینگونه برج‌ ها نیازهای روزمره خودرا با کمترین زمان ممکن تامین می‌نماید. همچنین وجود امنیت در برج، سیستم گرمایش و سرمایش‌های موجود، دوربین‌های مداربسته، لابی من  ۲۴ ساعته و دیگر امکانات رفاهی مزید بر علت شده است.

املاک منطقه ۲۲ زندگی در برج های اطراف دریاچه چیتگر (4)

زندگی اطراف دریاچه چیتگر تابع شرایط و قوانین خاص خود میباشد. لذا برجها دارای اساسنامه‌های مختلف بوده و ساکنین موظف به رعایت آن میباشند. منطقه ۲۲ یکی از مناطق تهران است که برج‌های مسکونی زیادی را در خود جای داده است. وجود دریاچه و جنگل چیتگر، پروژه عظیم ایران مال، شهربازی بزرگ تهران لند، دسترسی آن به بزرگراه‌های آزادگان، همت و حکیم و تهران-کرج و دیگر امکانات رفاهی منطقه ۲۲ را نسبت به مناطق دیگر تهران متمایز کرده است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها