• املاک منطقه 22 تهران ✅

مرکز خرید بام لند دریاچه چیتگر

مرکز خرید بام لند دریاچه چیتگر

مرکز خرید بام لند منطقه ۲۲

دریاچه چیتگر

سرزمین بام (بام لند) واقع در شرق دریاچه با مساحت ۶۵۰۰۰ متر مربع فضای تجاری،تفرج شامل مجموعه‌ای از ۱۲ رستوران، در ۳ تیپ با مساحت متوسط ۵۵۰ متر در دو طبقه است که به وسیله رواق‌ها و واحد های گردشگری به یکدیگر پیوند می خورند. فضای بام این رواق ها خود تشکیل دهنده تراس هایی برای طبقات بالای رستوران ها خواهد بود که دارای چشم اندازی فوق العاده به دریاچه می باشد. همچنین فضای زیر همکف این مجموعه به صورت فضایی تفریحی با سه موضوع “شهر فرهنگ” ، “شهر سلامتی” و “شهر موسیقی”، طراحی شده تا بتواند پاسخگوی خیل استفاده کنندگان باشد.

بام لند باملند

پروژه بام‌ لند به لحاظ نوع فضای قرارگیری و نزدیکی به دریاچه و داشتن اسکله‌ای خصوصی و با مناظر زیبا به دریاچه در طول روز خصوصاً هنگام غروب و نیز به خاطر حضور برند‌های تجاری مطرح و رستوران‌ها و کافی شاپ‌های ویژه با استانداردهای بین‌المللی سروغذا به عنوان حرفه ای‌ترین پروژه گردشگری در سطح کشور به حساب می‌آید.

پهنه‌های ساحلی دریاچه چیتگر یکی از شاخص‌ترین و بزرگترین مجموعه بوستان‌های تفریحی در کشور را به خود اختصاص می‌دهد که بنابر محاسبات انجام گرفته، خود به تنهایی روزانه شاهد حضور نزدیک به ۶۰ هزار نفر گردشگر می باشد. لذا خدمات رسانی به این حجم عظیم گردشگر از اهمیت بالایی برخوردار است که گروه توسعه مهندسی بام طراحی و ساخت مجموعه‌ی سرزمین بام (بام لند) را با تکیه بر معماری ایرانی- اسلامی با رویکردی نوین بر عهده دارد.

اراضی کوهپایه ای غرب که منطقه ۲۲ شهرداری تهران شناخته می شود، در نیم قرن اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. در چنین بستری است که با توجه به امکانات موجود مانند اراضی کوهستانی شمال منطقه، پارک جنگلی چیتگر، استادیوم ورزشی آزادی و … احداث و راه اندازی پروژه های جدیدی مانند دریاچه چیتگر می‌تواند به فعالیت های گردشگری – تفرجی و گذران اوقات فراغت در منطقه رونقی چشمگیر ببخشد.

مرکز خرید باملند دریاچه چیتگر

امکانات متنوع بام لند به شرح زیر میباشد:

✔️نقشه مرکز خرید و منطقه
✔️وسیله نقلیه و تردد داخلی
✔️باجه امانات
✔️باجه اطلاعات
✔️سه فضای سبز به وسعت ۵۰۰۰۰ هزار متر مربع
✔️مشاهده پرندگان مهاجر
✔️قایق رانی بر روی دریاچه
✔️سرویس پذیرایی تجاری
✔️سرویس رفت و آمد به نقاط معین شهری
✔️پارکینگ
✔️دستگاههای خودپرداز
✔️سرویس بهداشتی
✔️محل بازی کودکان شامل زمین شن وماسه
✔️نماز خانه و محل استراحت
✔️غرفه های متعدد و خاص
✔️پیست پیاده روی
✔️مجاورت با باشگاه سوارکاری بام

معماری بام‌ لند

از لحاظ طراحی، ترکیبی از المان‌های فرهنگ و معماری ایرانی آمیخته با ایده‌های مدرن و لوکس ارائه شده است.
دور از هرگونه هرج و مرج شهری و در زمینی وسیع به لحاظ قرارگرفتن در کنار دریاچه و منظره زیبای طبیعت بکر کوه‌های البرز و پارک جنگلی چیتگر، بام لند متمایز و غیرقابل تکرار خواهد بود.

مجموعه مرکز تفریحی فروشگاهی بام لند را می‌توان در واقع فاز لوکس دریاچه چیتگر به حساب آورد. بطوریکه اکثر فروشگاه‌ها و رستوران‌های این مجموعه به برندهای سرشناس در کشور و حتی جهان واگذار گردیده است.

از جمله برندهای معروف مجموعه بام لند می توان به فروشگاه‌های بنتون، ریباک، ال سی وایکیکی و رستوران‌های جو گریل فود، رفتاری، باروژ، برگر فکتوری، کوبابا، ته‌دیگ و استیک هاوس و کافه‌هایی همچون رئیس و کافه شمرون اشاره نمود.

مجموعه بام لند به دلیل قرارگیری در ساحل شرقی دریاچه چیتگر و دید فوق العاده رستوران‌ها نسبت به آب تبدیل به یک مکان دنج و ویژه و بی همتا جهت تفریح و خرید و صرف غذا و قرارهای خانوادگی و کاری در تهران و به دور از شلوغی و سر و صدا و ترافیک و آلودگی مرکز شهر شده است.

5/5 (1 Review)
img

سردبیر

  مطالب مرتبط

  برج اساتید دانشگاه در منطقه 22

  برج اساتید دانشگاه در منطقه 22 برج اساتید دانشگاه در...

  ادامه مطلب
  توسط سردبیر

  پهنه  C شهرک چیتگر

  شهرک مسکونی چیتگر پهنه C شهرک چیتگر در منطقه 22 در غرب...

  ادامه مطلب
  توسط سردبیر

  برج حکیم نظامی در منطقه 22

  برج حکیم نظامی در منطقه 22 برج حکیم نظامی توسط تعاونی...

  ادامه مطلب
  توسط سردبیر

  پیوستن به گفتگو

  هفت + نوزده =