برای فعال کردن زوم کلیک کنید
درحال جستجو...
متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد
باز کردن نقشه
دید Roadmap Satellite Hybrid Terrain محل من تمام صفحه قبل بعدی
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتیجه نمایش نتیجه
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتایج
نتایج جستجوی شما

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

نوشته شده توسط ali lotfi در شهریور ۲۶, ۱۳۹۸
| ۱

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22

خرید آپارتمان سند دار در منطقه 22 و قیمت آپارتمان سند دار در چیتگربا توجه به اینکه منطقه ی 22 تهران اغلب توسط تعاونی های مسکن و برخی هم توسط شرکت های خصوصی ساخته شده است ، آپارتمان ها و برج هایی که نتوانسته اند جهت پایان کار شهرداری کار خود را به پایان برسانند در حال حاضر دارای مدارکی چون قرارداد شرکت تعاونی ( سند تعاونی ) یا قرارداد شرکت سهامی خاص یا عام میباشند که میتوانند حتی در زمان فروش و مبایعه نامه نیز با اخذ تاییدیه کدپستی ، اقدام به مبایعه نامه کد رهگیری دار کنند.

 

اما در صورت ضرورت خرید آپارتمان ابتدا در همان زمان ابتدایی جستجو ، جهت صرفه جویی در زمان ، به مشاور املاک منطقه 22 اعلام بفرمایید که حتما بدنبال آپارتمان هستید.

در اینجا برای خرید در چیتگر به اکثر آپارتمان های سند دار در چیتگر اشاره میکند که به صفحه ی مربوط به خود لینک شده است و با کلیک بر روی نام برج میتوانید با جزییات آن آشنا شوید.

 

برج های مسکونی پارسیا شمال دریاچه چیتگر – برج های مسکونی صیاد فاز یک – برج مسکونی لبخندبرج مسکونی بیمه برج مسکونی کاسپین – برج مسکونی نگین البرز – مجتمع مسکونی پارسیان – برج مسکونی ارگ چیتگر – شهرک مسکونی یاس – مجتمع مسکونی شهرک نمونه شمال اتوبان همت – برج مسکونی برلیان و اکثر آپارتمان شخصی ساز که به صورت 3 طبقه در شهرک راه آهن و کوهک بنا شده است.

 

برای خرید آپارتمان سند دار در منطقه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آپارتمان سند دار در چیتگر با کارشناسان املاک منطقه 22 تماس بفرمایید.

این مطلب را از دست ندهید!
مسکن مهر در صدر اخبار

02144769304-02146024809

یک نظر برای

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست مقایسه