نتایج جستجوی شما

خرید آپارتمان سنددار منطقه 22

ارسال شده توسط alilo بر 26 شهریور, 1398
0

خرید آپارتمان سنددار منطقه 22

خرید آپارتمان سنددار منطقه 22 و قیمت آپارتمان سند دار در چیتگربا توجه به اینکه منطقه ی 22 تهران اغلب توسط تعاونی های مسکن و برخی هم توسط شرکت های خصوصی ساخته شده است ، آپارتمان ها و برج هایی که نتوانسته اند جهت پایان کار شهرداری کار خود را به پایان برسانند در حال حاضر دارای مدارکی چون قرارداد شرکت تعاونی ( سند تعاونی ) یا قرارداد شرکت سهامی خاص یا عام میباشند که میتوانند حتی در زمان فروش و مبایعه نامه نیز با اخذ تاییدیه کدپستی ، اقدام به مبایعه نامه کد رهگیری دار کنند.

 

اما در صورت ضرورت خرید آپارتمان ابتدا در همان زمان ابتدایی جستجو ، جهت صرفه جویی در زمان ، به مشاور املاک منطقه 22 اعلام بفرمایید که حتما بدنبال آپارتمان هستید.

در اینجا برای خرید در چیتگر به اکثر آپارتمان های سند دار در چیتگر اشاره میکند که به صفحه ی مربوط به خود لینک شده است و با کلیک بر روی نام برج میتوانید با جزییات آن آشنا شوید.

 

برج های مسکونی پارسیا شمال دریاچه چیتگر – برج های مسکونی صیاد فاز یک – برج مسکونی لبخندبرج مسکونی بیمه برج مسکونی کاسپین – برج مسکونی نگین البرز – مجتمع مسکونی پارسیان – برج مسکونی ارگ چیتگر – شهرک مسکونی یاس – مجتمع مسکونی شهرک نمونه شمال اتوبان همت – برج مسکونی برلیان و اکثر آپارتمان شخصی ساز که به صورت 3 طبقه در شهرک راه آهن و کوهک بنا شده است.

 

برای خرید آپارتمان سند دار در منطقه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آپارتمان سند دار در چیتگر با کارشناسان املاک منطقه 22 تماس بفرمایید.

02144769304-02146024809

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها