نتایج جستجوی شما

بلوار کوهک

ارسال شده توسط alilo بر 26 شهریور, 1398
0

بلوار کوهک با نام خیابان برادران شهید علیمردانی محله ای است که در شرقی ترین قسمت از منطقه ی 22 قرار دارد. بلوار کوهک به دلیل هم جوار بودن با پارک جنگلی چیتگر و قرار گرفتن در شرق دریاچه چیتگر دارای آب و هوای مناسبی است.

 

املاک منطقه 22 بلوار کوهک‌ در منطقه 22 محله کوهک

از دلایل مهمی که سرمایه گذاران و خریداران املاک منطقه 22 ، کوهک را بعنوان سرمایه گذاری انتخاب میکنند ، دسترسی های آسان به هر چهار بزرگراه آزادگان ، حکیم ، همت ، تهران کرج میتوان اشاره کرد و مهم ترین آن وجود مترو چیتگر در این منطقه میباشد.

از لحاظ امکانات و مراکز خرید هم میتوان به مرکز خرید تجاری – اداری طوبی اشاره کرد که کلیه نیازهای اهالی منطقه ی کوهک را فراهم کرده است.

املاک منطقه 22 بلوار کوهک‌ در منطقه 22 محله کوهک

این محله به صورت تفکیک شده شامل برج های مسکونی مختلفی میباشد که آپارتمانهایی که شامل منظره ی زیبای جنگل چیتگر و حتی دریاچه میباشد دارای طرفدار بیشتری است ، از قسمت های خاص و قابل توجه منطقه ی کوهک ، قسمت آپارتمان های ویلایی و کم واحد ( سه طبقه ) میباشد که معمولا با نماهای زیبایی از نظر معماری شهرسازی طراحی گردیده است و از پرطرفدارترین آن میتوان به شهرک های اطراف پارک جنگلی چیتگر که در تصاویر فوق مشاهده میکنید ، اشاره کرد.

املاک منطقه 22 بلوار کوهک‌ در منطقه 22 محله کوهک

جهت معرفی آپارتمان در این محله با شماره املاک منطقه 22

02146024809 ☎️
02146024829 ☎️

تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها