نتایج جستجوی شما

پروژه لبخند 2

ارسال شده توسط alilo بر 22 خرداد, 1399
0

پروژه لبخند 2 از لوکس‌ترین برج‌ های مسکونی منطقه 22 و تهران

پروژه لبخند 2 : منطقه 22 در شمال غرب کلان شهر تهران بزرگ، در جوار رشته کوه‌های البرز و جنگل و دریاچه زیبای چیتگر واقع شده است. از مشخصات اصلی این منطقه می توان توسعه ساخت و ساز برپایه اصول مدرن شهرسازی و استانداردهای از پیش تعیین شده و ساخت سازه‌های جدید و مقاوم در برابر زلزله می باشد و همچنین وجود مراکز تفریحی و توریستی طبیعی و مصنوعی مانند جنگل چیتگر، دریاچه چیتگر و آبشار لتمان این منطقه را از لحاظ آب و هوایی به یکی از بهترین نقاط تهران جهت سکونت تبدیل کرده است.

ضمن اینکه منطقه 22 در کریدور هوای تهران قرار داشته و این منطقه در طول سال کمترین آلودگی هوا را دارد. همچنین این منطقه چون بر اساس ساخت اصولی و مدرن شهرسازی بنا شده و دارای خیابان‌ها و بلوارهای عریض است و با وجود شاهراه‌های اصلی در اطراف این منطقه مانند اتوبان‌های خرازی و همدانی، ساکنین این منطقه کمترین میزان ترافیک را در سطح تهران دارند.

غالب پروژه های مسکونی در حال ساخت و برج های قابل سکونت این منطقه متعلق به ادارات و ارگان‌های مختلف بوده و زیر نظر تعاونی مسکن های زیر مجموعه ارگان ها ساخته شده اند. با این حال در این منطقه معدود پروژه ها و برج های شخصی ساز وجود دارد که این برج ها از لحاظ ساخت دارای متریال بهتر و مشاعات کامل تری می باشند که سرآمد این برج ها ،برج لبخند 1 است. این پروژه در شمال غرب دریاچه چیتگر واقع شده و تنها برج دارای سندتک برگ می باشد. سازندگان این پروژه با تحویل زودتر از موعد و ساخت اصولی و طبق ضوابط و اصول شهرسازی و ایمنی بالای این برج و دریافت سند در کمتر از یکسال بعد از تحویل واحد ها ،تبدیل به برند برتر ساخت و ساز در منطقه 22 شدند.

پروژه لبخند 2

سازنده پروژه لبخند 2

سازندگان پروژه لبخند بعد از رزومه درخشان در ساخت برج لوکس لبخند1 اقدام به خرید زمینی به مساحت 9143 متر مربع در موقعیتی ایده آل نسبت به جنگل و دریاچه زیبای چیتگر و بازار بزرگ ایرانمال کرده و اقدام به ساخت پروژه لبخند 2 کردند که همین موضوع از نکات برجسته این پروژه می باشد که هم زمین و هم ساخت و اجرا متعلق به سازنده می باشد و خریداران این مجموعه در اصل اقدام به خرید و عقد قرارداد مستقیم با صاحبان عرصه و اعیان این پروژه می کنند و همین مطلب امنیت سرمایه گزاری را در این پروژه فراهم کرده است.

پروژه لبخند 2 در 2 بلوک 20 طبقه مسکونی و 14 طبقه مسکونی در بیش از 60 نوع تیپ متراژ ،از 63 متر مربع تا پنت هاوس این پروژه به مساحت 592 متر مربع ،در قالب طراحی بینظیر و معماری مدرن با متریال درجه یک و برند در دست احداث است.

 

مهندسین سازنده پروژه لبخند 2 با تجربه گرانبها در طراحی و اجرای سازه های پروژه های مختلف و بر اساس طراحی و استانداردهای بین المللی‌، سازه این پروژه را بصورت بتن طراحی و اجرا نموده اند .همچنین بخاطر تیپ های مختلف واحدها و تعداد متفاوت واحدها در طبقات ،طراحی و اجرای تاسیسات و زیرساختهای پروژه همچون یک اثر هنری پیچیده، مهندسین این پروژه را وادار به ساعتها تحقیق و مطالعه و تزریق تجربیات سالیان گذشته در اجرای زیر ساختهای این پروژه کرده است.

مشخصات پروژه لبخند 2

گرمایش و سرمایش :

بارزترین نکته در تاسیسات پروژه استفاده از سرمایش و گرمایش چیلر هوا خنک است که از پیشرفته ترین سیستم های تهویه می باشد و سازندگان این پروژه با صرف هزینه ای به مراتب بیشتر نسبت به نمونه های دیگر این امکان را مهیا کرده اند که ساکنین این برج با سکونت در واحدهای خود و استفاده از چیلرهای برج‌، کمترین استهلاک را داشته باشند و متحمل کمترین اتلاف انرژی و هزینه شوند.

همچنین فن های نصب شده در داخل واحدها از برند Cassette ایتالیا و کاملا سایلنت و بدون صدا‌، با برترین کیفیت و کمترین استهلاک، با قابلیت تنظیم متفاوت در اتاقها و دیگر فضاهای واحد، بهترین هوای مطبوع را در تمام فصول سال برای ساکنین برج های لبخند 2 مهیا می کند.

FRESH AIR:

نکته بارز استفاده از سیستم fresh air تعبیه شده در مشاعات برج های لبخند 2 و کریدورها است که در فصول گرم سال هوای تازه و خنک ، و در فصول سرد سال هوای گرم با تهویه و تصفیه هوا در کریدورها و مشاعات برج در گردش خواهد بود.

اعلان و اطفاء حریق :

پروژه لبخند 2 به لحاظ استانداردهای آتش نشانی و ایمنی سرآمد برج های منطقه 22 و یکی از بهترین برج ها از لحاظ ایمنی در تهران خواهد بود .این پروژه با توجه به فول اسپرینکلر بودن ، که تمام فضای واحدها و مشاعات پروژه مجهز به سیستم های اعلام و اطفاء حریق است واجد ایمنی بالایی می باشد .  همچنین مهمترین مسئله در آتش سوزی احتمالی در برج ها دود ناشی از منبع آتش سوزی است که باعث خطرات احتمالی برای ساکنین است، بدین منظور در این پروژه از سیستم های تهویه هوا و از پیشرفته ترین فناوری در راه پله ها و پارکینگ ها  استفاده شده و در صورت ایجاد احتمالی آتش سوزی در برج ،ابتدا در کمترین زمان ممکن آتش با فشار ناشی از آب ، اطفاء و دود ناشی از آتش به وسیله جت فن های قوی تخلیه می شود و از سرایت دود به نواحی دیگر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

طراحی داخلی :

در دکوراسیون و طراحی داخلی واحدهای پروژه لبخند 2 مهمترین نکته وجود پنجره های قدی و نورگیری به تمام نقاط آپارتمان است. ارتفاع سقف واحدها در کمترین حالت از 2/85 سانتی متر شروع می شود و سقف واحدها به صورت فلت با نورپردازی توکار و نورمخفی که در بعضی نقاط طراحی شده است بیشترین کمک را به دلباز بودن واحدها می کند.

در طراحی کف واحدها از سرامیک 95*95 استفاده شده که حس وسعت فضا را در نگاه اول به بیننده منتقل می کنند. همچنین در آشپزخانه واحدها جایگیری تمام ملزومات و تجهیزات داخل آشپزخانه مشخص و ساخته خواهد شد و آشپزخانه واحدها با گاز رومیزی و هود توکار و سینک دو لگن از برندهای درجه یک ایرانی تجهیز خواهد شد. به واسطه تیپ های متراژی متفاوت جایگیری ماشین لباسشویی و لاندری متفاوت خواهد بود.

همچنین سرویس های بهداشتی این مجموعه فرنگی و اغلب به صورت وال هنگ خواهد بود که این سیستم باعث استفاده بیشتری از فضا و زیبایی متفاوت بصری در سرویس های بهداشتی خواهد بود .در اتاق ها نیز با توجه به فضای واحدها بیشترین کمدها با فضایی متناسب تعبیه خواهد شد و یک کمد برای جاکفشی و جالباسی در فضای استقبال تمام واحدها نصب می شود .نکته مهم در طراحی نقشه اتاق ها فضای مناسب یرای جایگیری تختخواب بزرگ می باشد.

مشاعات پروژه لبخند 2

محوطه و فضای سبز:

برج لبخند 2 از لحاظ مشاعات کاملترین مجموعه و برج در منطقه 22 است که شامل 4000 متر مربع فضای سبز مشجر که با آبنما و آلاچیق و مبلمان شهری تجهیز می شود.

سالن ورزشی 1 ،استخر سوناو جکوزی :

سالن ورزشی شماره یک به مساحت تقریبی 400متر مربع و در طبقه منفی یک قرار دارد که به صورت دوبلکس بر روی استخر سونا و جکوزی که به همین مساحت و در طبقه منفی دو قرار دارد ساخته شده است . هر دو مجموعه کاملا تجهیز شده و لوکس با امکاناتی همچون رختکن و کافی شاپ و چند کابین دوش و همچنین با تعبیه پنل های شیشه ای در سقف برای استفاده از نور طبیعی برای هر دو سالن ،بهترین فضا را برای ساکنین برج فراهم می کنند تا با سکونت در این برج این امکان را داشته باشند که در اوقات فراغت خود ، در کمترین زمان از بهترین فضا با امکاناتی به روز برای سلامتی و تندرستی خود فعالیت داشته باشند .

سالن ورزشی 2 :

سالن ورزشی شماره 2 در لابی بلوک A به مساحت تقریبی 200 متر مربع واقع شده تا تمام روزها آقایان و خانمها از فضای ورزشی استفاده کنند و فقط مجموعه استخر سونا و جکوزی با توجه به زمانبندی مدیریت اجرایی برج ها تقسیم خواهد شد.سالن ورزشی شماره 2 نیز با تجهیزات کامل و به روز تحویل ساکنین محترم پروژه خواهد شد.

سالن اجتماعات :

سالن اجتماعات پروژه لبخند 2 با خدمات هتلینگ شامل فضا و اتاق جدا برای سرو غذا و پذیرایی از میهمانان با تجهیزات کامل جهت استفاده ساکنین برج به صورت مبله و کامل با نصب ویدئو پروژکتور تجهیز و ظرفیت 200 میهمان در لابی بلوک A پذیرایی می شود.این مجموعه بهترین فضا برای برگزاری مجالس مهمانی و ایونت‌های تخصصی می باشد.

سالن بیلیارد :

همچنین در لابی همین بلوک سالن بازی و بیلیارد فضایی مناسب برای تفریحات خانوادگی را با طراحی بینظیر فراهم آورده است.

لابی مجلل:

لابی به عنوان ورودی اصلی در برج نشان دهنده پرستیژ و کلاس برج و ساکنین آن ،دارای فضایی زیبا با طراحی بینظیر و ارتفاع سقف 6متری در نگاه اول عظمت و حس آرامش را به کسانی که وارد می شوند انتقال می دهد .لابی هر 2بلوک با فضای استقبال ،مبلمان انتظار و کانتر محل استقرار لابی من به زیباترین شکل ممکن با متریالی فاخر و درجه یک دیزاین خواهد شد.

سالن بازی کودکان :

در بیرون بلوک B اتاقی تعبیه شده به عنوان اتاق بازی کودکان که از طرف مدیریت مجموعه پیش بینی مربی مستقر برای نگهداری کودکان ساکنین برج های لبخند 2 نیز شده است و این امکان مهیا شده تا با توجه به فضای آپارتمانی برج ها ، خانواده ها فضایی برای بازی کودکان و تخلیه انرژی در محلی مناسب که برای آنها تجهیز و دیزاین می شود باشند.

روف گاردن :

روف گاردن برج های لبخند 2 با فضایی دلپذیر و چشم انداز وسیع و 360 درجه از کل منطقه مانند جنگل و دریاچه زیبای چیتگر و کوههای شمالی و آبنمای موزیکال ایرانمال با 2فضای سرپوشیده برای فصول سرد سال و فضای آزاد برای فصول گرم و همچنین مجهز به آلاچیق بزرگ و زیبا فلاور باکس و فضای سبز گل کاری شده و باربیکیو مهیای استفاده ساکنین محترم برج های لبخند 2 و برگزاری میهمانی های کوچک در فضای روف گاردن میشود.

کارواش:

برای راحتی ساکنین ، در طبقه منفی 3 فضایی برای کارواش اختصاص یافته تا ساکنین برج برای شستشوی خودروهای خود کمترین میزان اتلاف وقت و هزینه را داشته باشند .

پارکینگ و انباری:

پارکینگ های پروژه لبخند2 ذر 3طبقه منفی و زیر هر 2بلوک به مساحت تقریبی هر طبقه 7200 متر مربع و بالغ بر 370 پارکینگ با دو رمپ ورودی و خروجی و با ارتفاع سقف مناسب و فضای باز پارکینگ ها که امکان پارک خودرو بدون مزاحم را فراهم می کند . انباری های این مجموعه از 6 متر تا 40 متر مربع فضا دارند.

مجموع واحدهای پروژه لبخند 250 واحد است که 183 واحد در بلوک 20 طبقه مسکونی و 67 واحد در بلوک 14 طبقه مسکونی قرار دارد.

بلوک A در قسمت شرقی زمین پروژه قرار دارد و در 20طبقه مسکونی و یک طبقه لابی با سقف 6متری احداث شده است.

پروژه لبخند 2

بلوک A

واحدهای این بلوک از 63 متر مربع شروع و تا پنت این مجموعه که 592 متر مربع است ساخته شده اند. از واحدهای خاص این بلوک واحدهایی با بیش از 200 متر مربع بنا و تراس گاردن های اختصاصی است که این تراس های ویژه با چشم انداز وسیع از جنگل و دریاچه چیتگر و کوههای شمالی و با طراحی فلاور باکس و کف سازی زیبا و نصب باربیکیو با امکانات ویژه و خاص تحویل می شود. این بلوک دارای 5لاین آسانسور است که 2لاین آسانسورهای بزرگ حمل بار و 3لاین آسانسورهای حمل نفر می باشد تجهیز می شود از ویژگیهای این بلوک کریدورهای پهن و وسیع و دیزاین متفاوت برای هر طبقه می باشد.

بلوک B در قسمت غربی زمین پروژه در14طبقه مسکونی ویک طبقه لابی با سقف 6متری احداث شده است.

بلوک B

واحدهای این بلوک از تیپ 70متری یک خواب با 14متر تراس اختصاصی که از واحدهای خاص کل پروژه و فقط یک تیپ از آن موجود است شروع و تا تیپ 173متری با 67متر تراس گاردن اختصاصی ساخته شده است .این بلوک نیز واحدهایی با تراس اختصاصی و متراژهای متنوع وجود دارد .2لاین آسانسور که یک لاین حمل بار و یک لاین حمل نفر می باشد در این بلوک نصب می گردد .

دسترسی های پروژه لبخند 2

این پروژه با قرار گیری در موقعیتی ویژه در غرب دریاچه چیتگر و در جوار جنگل و دریاچه چیتگر و بازار بزرگ ایرانمال قرار گرفته است . فاصله تقریبی به تمام این مراکز با پای پیاده حدودا 5دقیقه است . مهمترین نکته در مورد لوکیشن پروژه این مطلب است که کلا غرب دریاچه چیتگر از هیاهو و رفت وآمد مردم به دریاچه و مراکز تفریحی و توریستی اطراف آن به دور بوده و ساکنین این پروژه مشکلی از بابت رفت و آمد و شلوغی اطراف دریاچه نخواهند داشت. از مراکز خرید نردیک به این پروژه غیر از بازار بزرگ ایرانمال می توان مرکز خرید باملند را هم مثال زد که امکانات بینظیری را در نزدیک محل سکونت خریداران محترم پروژه فراهم می کند. دسترسی ساده در کمترن زمان ممکن به بزرگراههای اصلی خرازی (همت) – همدانی (حکیم) -آزادگان- تهران کرج و آزاد راه تهران شمال رفت و آمد را برای ساکنین به بهترین شکل تسهیل می کند.

شماره تماس املاک منطقه 22 برای اطلاعات بیشتر: 02146024829

سوالات متداول:

1. پروژه لبخند 2 در کجا واقع گردیده است؟

برج‌های لبخند 2 در غرب دریاچه چیتگر بلوار طبیعت و روبروی مجموعه ایران‌مال قرار گرفته است.

2. پروژه لبخند 2 چه متراژ و طبقاتی دارند؟

برج های لبخند ۲ دارای بلوک AوB که بلوک Aو B که بلوک A۲۰ طبقه و بلوک B ۱۴طبقه که شامل ۶۰ نوع متراژ از ۶۳ متر الی۵۹۳ متر میباشد

3. شماره تماس مدیریت فروش پروژه لبخند 2 و استعلام قیمت؟

09390079693 کریمی
02146024809

4.  تاریخ اتمام پروژه لبخند 2 چه زمانی می‌باشد؟

این پروژه در اواخر سال 1401 پیش بینی می‌شود.

همچنین اطلاعات کامل در مورد برج لبخند 1 را اینجا مطالعه فرمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها