نتایج جستجوی شما

برج پامچال

ارسال شده توسط alilo بر 6 آذر, 1398
0

برج پامچال در مجموعه شهرک چیتگر واقع شده که به این شهرک (شهرک امام رضا) نیز گفته میشود. این برج ها در غرب دریاچه چیتگر و در فاصله 1 کیلومتری آن واقع شده که از شمال به اتوبان همت و از جنوب به اتوبان حکیم و اتوبان تهران راه دارد. این مجموعه از نظر فاصله ، 2 دقیقه با مترو ایران خودرو فاصله دارد که از نظر حمل ونقل عمومی بسیار راحت و آسان است. برج های پامچال هر بلوک دارای یک لابی مجزا میباشند که این 6 بلوک را از هم جدا میکند. این برج ها 17 طبقه و 19 طبقه هستند که هر طبقه بین 8 تا 10 واحد و از متراژهای 70 متر 1 خواب تا 220 متری 4 خواب در این برج ها وجود دارد.

 

 

برج های پامچال بسیار سازه مستحکمی دارد که توسط بنیاد تعاون ارتش ساخته شده (بتاجا) و تمام این مجموعه ها را طبق استاندارد ACI آمریکا ساخته اند که تا 8 ریشتر زلزله تایید شده و بالاتر از آن نیز مقاوم است.

تمام این برج های دارای سیستم های اعلان و اطفا حریق هستند که در تمام واحد ها، راهروها، پارکینگ و انباری ها تعبیه شده است.

امکانات برج پامچال در جیتگر

  1. لابی مجلل و لابی من 24 ساعته
  2. مدیریت مستقل برای امور برج
  3. سالن اجتماعات برای هر بلوک برای مراسم های ساکنین برج
  4. سالن های ورزشی
  5. آموزشگاه های زبان
  6. فروشگاه های مواد غذایی

مجموعه ای در حال ساخت وجود دارد که دارای مراکز ورزشی مانند استخر و سونا و جکوزی و مجموعه های خرید و رفاهی دارا میباشد که بسیار مجهز بوده است.

سیستم سرمایش و گرمایش این برج ها چیلرهای تراکمی پنلی هستند که ساخت کشور آلمان و برای هر اتاق به صورت جداگانه وجود دارد هر برج دارای 3 لاین آسانسور نفربر و یکی از آسانسورها باری است.

برج پامچال در شهرک چیتگر منطقه 22

برای اطلاع از واحد های اجاره ای یا فروشی با ما تماس بگیرید.

09123692358

سلطانی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها