نتایج جستجوی شما

برج تریتیوم 4

ارسال شده توسط alilo بر 13 شهریور, 1400
0

برج تریتیوم 4 در مرواریدشهر توسط شرکت نیکان سازه سدید که سازنده برجهای تریتیوم 1 – 2 – 3 و تریتیوم البرز است در دست احداث می‌باشد. پروژه مسکونی تریتیوم توسط شرکت فنی و مهندسی نیکان سازه در غرب دریاچه ،حد فاصل جنگل و دریاچه زیبای چیتگر و پروژه تجاری اداری و تفریحی ایرانمال احداث شده و در آخرین مراحل آماده سازی واحدها جهت سکونت و در شرف تحویل می باشد.

 

 

شرکت فنی و مهندسی نیکان سازه نامی پر آوازه و با سابقه درخشان در طراحی تجهیز و راه اندازی پروژه های عمرانی است و باتکیه بر تجربه بسیار در طراحی و ساخت پروژه های عمرانی عظیم و اجرای آخرین متدهای مدیریت و مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی ساختمان و دانش و مهارت مهندسین و پیمانکاران مجرب در عرصه ساخت برجهای مسکونی و استفاده از با کیفیت ترین و بروزترین مصالح و متریال نوین در ساخت پروژه های لوکس و برند تریتیوم در منطقه22 آماده تحویل واحدهای پروژه بینظیر تریتیوم1 می باشد.

برجهای تریتیوم1 در موقعیت جغرافیایی بینظیر در منطقه22 قرار دارد که علاوه بر داشتن هوایی پاک و سالم در بیشترین فصول سال در منطقه ای دنج و بدون ترافیک و با کمترین رفت و آمد قرار دارد و همین ساکنین برج را در معرض کمترین آلودگی صوتی و آلودگی هوایی قرار داده است.همچنین فاصله بسیار نزدیک تا جنگل و دریاچه چیتگر از جنوب و شرق پروژه که امکان پیاده روی تا این مراکز را مهیا کرده و فاصله کوتاه تا مجموعه عظیم ایرانمال بهترین فرصت را برای استفاده از امکانات بینظیر این مرکز خرید بی همتا را فراهم کرده است.

از مشخصات سازه ای پروژه تریتیوم1 می توان به اسکلت بتونی ،سقف های وافل ،دیوارهای عایق حرارتی و صوتی ،تجهیزات آتش نشانی و ایمنی شامل اعلام و اطفاء حریق ،سیستم های هوشمند خودکار ،سیستم برق اضطراری ،سیستم های کنترلی و مخابراتی شامل آنتن مرکزی تلویزیون و ماهواره ،آیفون تصویری و دوربین های مدار بسته ،سیستم اینترکام ،آژیر امنیت ،سیستم روشنایی هوشمند ،تایمر هوشمند راه دور و پنجره های دوجداره که به صورت قدی در واحدها استفاده شده و بیشتر نمای برج را تشکیل می دهد.

با توجه به وجود جاذبه های گردشگری و مناظر طبیعی و مصنوعی مانند جنگل و دریاچه زیبای چیتگر ،آبنمای موزیکال ایرانمال و کوههای شمالی سازنده گان پروژه تریتیوم1 برای بهره گیری از بهترین نور در تمام ساعات روز و چشم انداز زیبا از این مناظر ،تصمیم به استفاده و اجرای پنجره های قدی از کف تا سقف گرفته اند و استفاده از این متریال علاوه بر چشم انداز زیبا از تمام واحدهای این برج ،نمای کلی پروژه مسکونی تریتیوم1 را به یکی از بهترین نماهای اجرا شده در برجهای منطقه تبدیل کرده است به صورتی که غالب نمای برجهای تریتیوم1 را نمای شیشه تشکیل داده است و برای قسمتهای سازه برج نیز از روکش پالپینگ استفاده شده که متشکل از چسب سرامیکی ،پودر گرانیت ،رزین های اکریلیک ساختمانی است استفاده شده که کیفیت و تمیزی نما را در برابر بارندگی و آلودگی جوی تا سالها حفظ میکند.رنگ غالب نمای استفاده شده سفید بوده و با نورپردازی زیبا و مدرن ،حس آرامش و پاکی هوای منطقه را در نگاه اول و ورود به محوطه برج به بیننده منتقل می کند.

لابی در ساخنمان و برجها با توجه به فراوانی ترددهایی که در این فضا انجام می شود اهمیت فراوانی دارد.در معماری لابی پروژه مسکونی تریتیوم1 با مساحت 270متر مربع با دو فضای مجزای مبله شده دلباز مواجه هستیم که توسط فضای اختصاص یافته به لابی من از هم جدا می شوند.طراحی لابی ،مهمان نوازی ساکنان این برج را به نمایش می گذارد .معماری فضای استقرار لابی من برجهای تریتیوم1 به گونه ای انجام شده که حس ورود به ساختمان دارای آرامش ،نظم و شخصیت را به ساکنان و میهمانان منتقل می کند.

راهرو مشترک واحدهای مسکونی بخش مهمی از بناست که در بسیاری از ساختمانها مورد غفلت قرار می گیرد اما در طراحی راهرو مشترک واحدهای پروژه تریتیوم1 ،دقت و ظرافتی مثال زدنی به کار رفته است.این فضا دارای عرض کافی و نورپردازی مطلوب بوده و مصالح به کار رفته در این فضا نیز به ایجاد فضایی دلنواز کمک می کند.در راهرو مشاع واحدها ،فضایی نیز به تی شورخانه بهداشتی اختصاص یافته است.

درب ورودی واحدهای مسکونی پروژه مسکونی تریتیوم1  علاوه بر زیبایی و استحکام ،عایق صوت و حرارت بوده و ضد سرقت هستند.در طراحی واحدهای تریتیوم1 فضای استقبال مناسبی در نظر گرفته شده تا ساکنان در بدو ورود امکان وفق دادن خود با فضای داخل آپارتمان را پیدا کنند.کنار فضای استقبال برای راحتی بیشتر ساکنین و میهمانان یک سرویس بهداشتی تعبیه شده است.

طراحی سقف سالن پذیرایی در عین سادگی ،حس بلند بودن ارتفاع سقف و راحتی تنفس و دلباز بودن را به ساکنان منتقل می کند.نکته مهم اینکه سقف ،تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را پوشش داده است و تعمیرات احتمالی آینده نیز بدون نیاز به شکافتن کف و دیوارها با کمترین هزینه و زمان انجام می شود.

در واحدهای این برج سالن پذیرایی به همراه فضای نشیمن و ناهارخوری به صورت یکپارچه طراحی شده و به این ترتیب عرصه وسیعی پدید آمده که متراژ بالای واحد مسکونی را به رخ می کشد.نور فضای گسترده و یکپارچه پذیرایی ،نشیمن و ناهارخوری ،در طول روز از پنجره بزرگ سالن پذیرایی به خوبی تامین می شود.در معماری این عرصه به نفوذ نور طبیعی به تمام فضا دقت شده و مصالح به کار رفته در کف به صورتی انتخاب شده است که حس وسعت فضا را در بیننده تشدید می کند.پیوستگی و ارتباط فضای ناهارخوری به فضای پذیرایی از میهمانان به صورتی حساب شده در طراحی و معماری فضای واحد مسکونی لحاظ شده است تا فضای ناهارخوری مکمل فضای پذیرایی از میهمانان باشد.در طراحی پنجره سالن پذیرایی ،ابعاد تا بیشترین حد ممکن افزایش یافته است تا این پنجره همچون دروازه بزرگ ورود نور به خانه عمل کند و علاوه بر این چشم اندازی تماشایی را نیز به ساکنان واحد ارائه نماید.پنجره بزرگ سالن پذیرایی دارای شید(زیر پرده ای)متحرک و متصل به سیستم هوشمند برای تنظیم نور واحد مسکونی است.

تریتیوم4

طراحی و رنگبندی آشپزخانه وسیع واحدهای پروژه تریتیوم1 برای هر بیننده ای جالب توجه و هیجان انگیز است.فضای آشپزخانه طوری طراحی و تجهیز شده که کار در آن برای همه افراد خانواده تسهیل شود و دسترسی به کابینت ها ،لوازم خانگی و ملزومات آشپزخانه به سادگی هر چه تمام تر امکان پذیر باشد.

اتاق خواب مستر از نظر موقعیت مکانی در قسمت دنج خانه قرار گرفته است.در طراحی اتاق خواب مستر ،القای حس آرامش مهمترین نکته بوده است که معماران واحدهای مسکونی این برج به آن توجه داشته اند.نکته شایان ذکر اینکه این اتاق وسعتی بیش از اتاقهای دیگر واحد دارد و سرویس وحمام مجزا نیز با زیبایی و ظرافت در آن تعبیه شده است تا آسایش مضاعفی در این اتاق فراهم شود.برای اتاق خواب مستر دسترسی به بالکن در نظر گرفته شده است .هر دو اتاق خواب دیگر واحدهای مسکونی برجهای تریتیوم1 با فضایی متناسب برای استراحت و دسترسی به بالکن از هر ذو اتاق خواب فراهم شده است.

سرویس های بهداشتی و حمام کانون پاکیزگی هر ساختمان هستند. هر واحد مسکونی دارای 3سرویس بهداشتی فرنگی و 2حمام است که در طراحی ،ساخت و تجهیز آنها به عایق بندی مناسب ،کیفیت و زیبایی مصالح و شیرآلات و دیگر ملزومات توجه اساسی صورت گرفته است .همچنین در راهرو واحدها ،فضایی مخفی و مناسب برای لاندری (رخت شوی خانه)برای استقرار ماشین لباس شویی در نظر گرفته شده است.

راهرو به عنوان فضای اتصال 3اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام خانواده از عرض و ارتفاع کافی برخوردار است.علاوه براین ،برای استفاده هرچه بهتر از فضای راهرو ،محل قرارگیری لاندری و مکان تابلوی برق واحد مسکونی نیز در راهرو تعبیه شده است.

درب های اتاقهای خواب و سرویس ها تمام چوب بوده و علاوه بر استحکام و دارا بودن طرح و رنگ زیبا و شیک،عایق حرارتی و صوتی هستند.چهارچوب درب ها نیز تمام چوب است.

تجهیزات و امکانات

پروژه تریتیوم 4 در مرواریدشهر

پنجره های دو جداره

به منظور جداسازی محیط خانه از صدا و تغییرات دمای بیرون ،از پنجره های دو جداره استفاده شده است.جنس پنجره تمام واحدها از آلومینیوم است.

آسانسورها

ارتباط بین طبقات برج از طریق 2لاین آسانسور استاندارد با موتور پرقدرت ،یکی مخصوص حمل بار و دیگری مختص حمل نفرات تامین می شود .ظرفیت آسانسور مخصوص نفرات 16نفر است و ظرافت به کار رفته در طراحی کابین ،ایمنی و امنیت بالا نیز در آن لحاظ شده است.

سیستم هوشمند

سیستم هوشمند تعبیه شده در واحدهای مسکونی برجهای تریتیوم1 ،زیر پرده ای سالن پذیرایی و سیستم صوتی تعبیه شده در سقف واحدها را متناسب با حالت های مختلف مثل میهمانی ،پارتی …را مدیریت می کند.ضمن اینکه رنگبندی نور مخفی های تعبیه شده در سقف کاذب را می توان متناسب با رنگ مبلمان یا تم مراسمی که در خانه برگزار می کنیم یا به صورت دلخواه ،تنظیم کرد.

پنل سیستم هوشمند در پروژه تریتیوم1

پنل تاچ سیستم هوشمند در برگیرنده تمام سرویس های الکتریکی ،مکانیکی و حفاظتی ساختمان است.

کلیدهای روشنایی تاچ بوده و به سیستم هوشمند مجهزند.

آژیر امنیت

سنسورهای متصل به سیستم امنیتی هوشمند ،امنیت ساختمان پروژه تریتیوم1 را در برابر سرقت حفظ می کند.

سیستم اینترکام

ارتباط برقرار کردن با اینترکام و سوئیچ کردن دستگاه های مبتنی بر سیستم ip هوشمند برای ارتباط بین واحها و نگهبانی.

پروژه تریتیوم 4 در مرواریدشهر

سیستم اعلام و اطفای حریق

هر واحد مسکونی برای ایمنی کامل در برابر آتش سوزی به سیستم اعلام و اطفای حریق هوشمند مجهز است.

سیستم روشنایی هوشمند

نور تمام روشنایی های ساختمان متناسب با شرایط نور محیطی از طریق سیستم هوشمند قابل تنظیم و مدیریت است.

سیستم سرمایش و گرمایش

سیستم سرمایش و گرمایش در هر یک از واحدهای مسکونی برج تریتیوم1  مستقل بوده و برای هر واحد یک پکیج هواساز مجزا تعبیه شده است.

دوربین های مدار بسته

سیستم هوشمند دارای قابلیت اتصال به دوربین های مدار بسته و انتقال تصاویر به سیستم های پخش تصویر ساکن و موبایل است.

تایمر هوشمند راه دور

سیستم هوشمند این قابلیت را دارد که سیستم صوتی ،نور روشنایی ها ،دوربین های مدار بسته و… را برای زمان مشخصی در آینده برنامه ریزی و به صورت خودکار فعال نماید.

بالا و پایین بر هوشمند پرده

سیستم هوشمند ،مدیریت حرکت زیر پرده ای را بر اساس تنظیمات دلخواه شما انجام می دهد.

پارکینگ

تعداد 214واحد در پروژه تریتیوم1 پارکینگ در طبقات منفی یک تا منفی چهار تعبیه شده است که فضای کافی برای پارک خودروهای ساکنان و میهمانان برجهای تریتیوم1 فراهم می کند.تهویه هوای پارکینگ توسط دستگاههای پرقدرت جت فن انجام می شود و فضای پارکینگ ها توسط دوربین های مدار بسته تحت کنترل و نظارت لابی من قرار دارد.

سالن اجتماعات

برجهای تریتیوم1 با تعداد قابل توجه ساکنان ،یک اکو سیستم فعال اجتماعی است.برای تعامل و ارتباط اجزای این اکو سیستم ،سالن اجتماعات به مساحت 135متر مربع فضایی مناسب و چشم نواز در طبقه همکف و کنار لابی طراحی شده است که فضای مناسبی برای برگزاری ایونت های خصوصی و جشن های ساکنان برج است.

استخر و سالن ورزش

برای ساکنان برجهای تریتیوم1 استخری زیبا به همراه سونا و جکوزی با وسعت 300متر مربع در فضایی جداگانه و در محوطه پشتی برجها احداث شده تا تنش و خستگی کار و فعالیت روزانه را در آن از تن بزادیند.سالن ورزش نیز بخش مهم دیگری است که در همین مجموعه به همراه استخر در بنایی 3طبقه که 2نیم طبفه آن به سالن ورزش و یک طبقه آن به استخر سونا و جکوزی اختصاص دارد .پیش بینی شده تا ساکنان برج ،فضایی اختصاصی برای ورزش و تندرستی خود در اختیار باشند .یک آبنما در استخر و سالن ورزشی با ارتفاع 12متر و طول 20متر طراحی شده که چشم انداز آن از فضای استخر و سالن ورزشی قابل مشاهده است.

روف گاردن

بام برجهای تریتیوم1 و پروژه تریتیوم 4  با توجه به ارتفاع قابل توجه این برج و چشم انداز 360درجه ای که از روی بام به اطراف ایجاد می شود و به خودی خود بسیار جذاب است و برای هیجان انگیزتر شدن فضا ،روف گاردن نیز در بام این برج احداث شده است.تجربه حضور همزمان در فضای سبز ، ارتفاع و همچنین چشم انداز بینظیر ،تجربه ای منحصر به فرد است که در روف گاردن امکان پذیر می شود .روف گاردن برجهای تریتیوم1 با فضاسازی مناسب توسط شیشه،در فصول سرد سال نیز قابل استفاده است.

پروژه تریتیوم1 در زمینی به مساحت 5150متر مربع در 2بلوک 26طبقه که شامل 21طبقه مسکونی ،4طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی ساخته شه است.در هر طبقه از این برج 4واحد به متراژ 158متری 3خوابه قرار دارد و فقط در طبقات آخر هر بلوک 2واحد با متراژ 300متری 4خوابه با امکانات ویژه طراحی شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پروژه تریتیوم 4 در مرواریدشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09390079693

علی کریمی تماس با ما

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه لیست ها