برای فعال کردن زوم کلیک کنید
درحال جستجو...
متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد
باز کردن نقشه
دید Roadmap Satellite Hybrid Terrain محل من تمام صفحه قبل بعدی
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتیجه نمایش نتیجه
جستجوی پیشرفته

0 تومان تا 50,000,000,000 تومان

گزینه های جستجو بیشتر
ما پیدا کردیم 0 نتایج
نتایج جستجوی شما

شهرک مسکونی چیتگر

نوشته شده توسط ali lotfi در شهریور ۲۶, ۱۳۹۸
| ۰

شهرک مسکونی چیتگر

پهنه‌ B شهرک چیتگر

پهنه‌ B شهرک چیتگر در قسمت شمالی شهرک مسکونی چیتگر (منطقه 22 ) وجود دارد که این شهرک به مساحت  303000 متر مربع واقع شده و فاصله هوایی مرکز پهنه‌ بی شهرک چیتگر تا دریاچه حدود 2700 متر است و فاصله پهنه تا پروژه بزرگ ایران مال 700 متر است که یکی از بزرگترین بازارهای خاورمیانه و آسیا است. در این پهنه 30 برج 33 تا 40 طبقه در حال احداث است که با توجه به پیشرفت های فیزیکی مختلف، زمان تحویل به صورت پلکانی است. در پهنه B شهرک مسکونی چیتگر علاوه بر ایجاد کاربری مسکونی، کلیه کاربری های خدمات عمومی نیز پیش بینی گردیده است مانند خدمات درمانی ،مجموعه های ورزشی، مراکزفرهنگی آموزشی، فضای سبز و مراکز تجاری.

املاک منطقه 22 پهنه بی شهرک مسکونی چیتگر پهنه B

اطلاعات کلی برج های پهنه بی شهرک چیتگر:

تعداد طبقات 33 الی 40 طبقه 3 الی 10 واحد مسکونی در هر طبقه تنوع متراژ از 80 متر تا 410 متر مربع دارای واحدهای 1 الی 4 خواب دارای 5 دستگاه آسانسور در هر برج طبقه همکف شهرک مسکونی چیتگر دارای کاربری های تجاری ، لابی ، سالن اجتماعات و سالن ورزشی 4 طبقه پارکینگ دارای هلی پد با تست عملی امداد و نجات مشاعات و محوطه سازی سیستم اعلان و اطفا حریق انباری اختصاصی هر واحد پارکینگ مازاد بر تعداد واحدها 20000 واحد مسکونی

این مطلب را از دست ندهید!
پروژه شهید خرازی

شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22 شهر تهران (ضلع غربی دریاچه چیتگر ) در حال احداث میباشد. این شهرک 20000 واحدی یکی از زیباترین و مدرنترین شهرک های در حال ساخت کشور است که برج های مسکونی آن به روش صنعتی در سطح منطقه خودنمایی میکند. برخورداری از حداکثر نور جنوب، دید و منظره زیبا به واسطه معماری برج ها یکی از ویژگی های مهم این شهرک محسوب میشود. در ضلع شمالی این شهرک اتوبان شهید همت (خرازی ) در ضلع شرقی بلوار ایران خودرو، در ضلع جنوبی اتوبان حکیم و در ضلع غربی بلوار پژوهش واقع شده است. در همسایگی جنوب شرقی شهرک مسکونی چیتگر و در همسایگی جنوبی باغ ملی گیاه شناسی ، در همسایگی شرقی دریاچه  زیبای چیتگر و در شمال مجموعه تفریحی و ورزشی هزار و یک شهر وجود دارد. همچنین در میانه شهرک 4 باغ تجاری برگرفته از الگوی معماری اصیل ایرانی – اسلامی واقع شده است.

املاک منطقه 22 پهنه بی شهرک مسکونی چیتگر پهنه B

برخی از ویژگی های خاص شهرک مسکونی چیتگر:

استفاده از مصالح نوین ساختمانی خدمات شهری مناسب با حداکثر فضای سبز برخورداری از حداکثر نور با طراحی و جهت گیری مناسب ساختمان ها دسترسی آسان و سریع به شریان های اصلی غرب تهران عدم تداخل تردد مسیرهای سواری و پیاده در محوطه مسکونی هر پهنه

این مطلب را از دست ندهید!
برج های دوقلو خاتم

سازه و نوع ساخت پهنه بی شهرک چیتگر:

نوع ساخت و ساز در شهرک مسکونی چیتگر ، مطابق با استانداردهای جهانی و در برخی موارد در سطح کشور منحصر به فرد است به طوریکه سازه های فلزی برج های این شهرک برگزیده کنفرانس سازه های فولادی کشور میباشد.لازم به توضیح است کلیه سازه ها در این مجموعه به روش صنعتی و از نوع اسکلت فلزی پیچ و مهره بوده و نیز در دیوارهای جداکننده و پوششی ،از سیستم ساخت و ساز دیوارخشک استفائه شده است.انجام این فعالیت ها منجر به دریافت گواهینامه های ISO ،گواهینامه سیستم مدیریت یک پارچه گواهینامه سیستم رضایتمندی مشتری ، گواهینامه مدیریت زیست محیطی ، گواهینامه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و گواهینامه کنترل کیفیت پروژه در ایران گردیده است.از جمله تندیس های اهدایی به شرکت میتوان به تندیس برگزیده ساخت و ساز ،تندیس برگزیده مدیران جهادی در عمران کشور ، تندیس برگزیده برج سازان ، تندیس سومین کنفرانس سازه و فولادی، تندیس جایزه تعالی اقتصادی و تندیس همایش جایزه مدیریت ایران در رشته ساخت و ساز در سال 93 اشاره کرد.

املاک منطقه 22 پهنه بی شهرک مسکونی چیتگر پهنه B

کارشناس سلطانی 09123692358

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست مقایسه